Zeynep Yazıcıoğlu

Zeynep, Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi birleşik sanatlar mezunu. Hayatı boyunca sanatın, özellikle de paylaşılan sanatın, insanları şekillendirme/uyandırma görevine inancı yüksek olduğundan, çalışmaya ve sanatın her alanında kendini deneyimlemeye önem verdi.

Yoga ile BodyFit stüdyosunun ilk yıllarında, katıldığı yoga derslerinde tanıştı. Uzun bir süre deneyimledikten sonra yogaya olan ilgisinin katlanarak artması üzerine, yogada en sevdiği alana yöneldi: Yin Yoga Uzmanlaşma programını tamamladı. Ardından Çağ Gürle ile 200 saat Temel Yoga Eğitmenlik Programını tamamladı. MEzun olduğu ilk günden itibaren, hevesle dersler vermeye başladı.

Zeynep kendi deneyimini, “Yoga’da bedendeki yaşam enerjisi (chi) akışını fark edersiniz. Yaşamınız bedeninizden başlayarak dönüşmeye başlar. Kendi içime yaptığım en güzel yolculuk olan Yoga ve Yoga Felsefesi, hayatımda iyileştirici şifalı bir yol.” şeklinde ifade ediyor kendi deneyimini.
Eğitimler almaya devam ediyor ve kendini geliştirmek için fırsatlar yaratıp seyahat etmek en tutkuyla yaptığı şeylerden.