Yeni Ay Meditasyonu

Bu, astrolojik enerjilere göre tasarlanan özgün bir meditasyon.
SEVGİ ve ŞEFKAT dolu, dinlendiren bir deneyim.

Tarih: Etkinlik tarihi açıklanacaktır.
Eğitmen: 
Burcu Akçimen
Ücret: 500 TL(Nakit) 600 TL (Kredi)
Rezervasyon için:
0(530)831-39-19 

Astrolojik Yeni Ay Nedir?

Yeni ay, astrolojik olarak Güneş ve Ay’ın kavuştuğu gündür. Her astrolojik yeni ay, standart takvimdeki ay başı ile çakışmaz.

Her astrolojik yeni ay, yeni başlangıçlara ve yeni girişimlere güç vermek için muazzam bir enerji taşır. Bu nedenle biz her yeni ayda, Yen Ay Meditasyonu etkinliğimizi düzenliyoruz ve bu enerjiyi kullanmayı öğreniyoruz.

Her yeni ayın teması, gücü ve enerjisi kendine özgüdür. Bu astrolojik enerjiyi güçlü bir rüzgar gibi düşünün. Bu rüzgarı arkamıza almak için ne taraftan estiğini anlamak çok değerli!

Yeni Ay Meditasyonunda Neler Yapıyoruz?

 • Mevcut astrolojik enerjileri öğreniyoruz. Evrende rüzgar nereden esiyor? Ben bunu nasıl kullanabilirim?” sorusunun cevabını arıyoruz.
 • Uygulamalar, hikayeler, örnekler, filmler, sorular evrendeki mevcut enerjiyi öğrenmek ve anlamak için.
 • Her yeni aya özel olarak tasarlanan farklı meditasyonlar içeren Yeni Ay Meditasyonu, oluşan yeni enerjiyi önden deneyimleyebilmek ve kendi yolumuzu anlayabilmek için. Bir defa karşılaştığınız bir meditasyonla tekrar karşılaşmayışınız bu yüzden.
 • Bir yandan dinlenmek, gevşemek ve rahatlamak da yan etkisi…
 • Ve iç rehberliğimizle temas kurma araştırması yaptığımız meditasyonlarımız bitince en önemli kısım, yeni niyetlerimizi belirleme çalışması yapıyoruz.
  Detaylar için aşağıdaki AKIŞ bölümüne göz atmayı ihmal etmeyin!

AKIŞ:

  • Tüm akışın en önemli bileşeni evrende oluşan enerjiyi ve bunu nasıl kullanabileceğimizi anlamak. Öncelikle oluşan astrolojik etkileri ve bunu nasıl kullanabileceğimizi dinliyoruz. Bu nedenle tam vaktinde yerinizi almış olmaya gayret ederseniz hepimiz için harika oluyor.
  • Açıklamaların ardından meditasyonumuz için derin bir gevşeme haline geçiyoruz.
  • Gelirken olabildiğince rahat kıyafetlerle gelmenizi tavsiye ederiz. Yanınızda kıyafet getirebilirsiniz. Soyunma odalarımızda değiştirebilirsiniz.
  • Adım adım yönlendirmelerle ilerleyen meditasyon ile içsel bilgeliğimize ulaşmayı hedefleyeceğiz.
  • Meditasyon sonrasında, en önemli yeni ay ritüeli olan yeni ay niyetlerimizi ve dileklerimizi yazma uygulamamız olacak. Bunun için yanınızda mutlaka kağıt ve kalem bulundurun
!!! Yeni ayın astrolojik özelliklerine uygun dileklerde bulunursanız dileklerinizin mucizevi şekilde gerçekleştiğini deneyimlersiniz.

O dönemin astrolojik teması ne ise, diğer bir deyişle rüzgâr sizin için nereden esiyor ise, dilekleriniz o temalarda olmalı. Bu nedenle akışın ilk bölümündeki açıklamaları kaçırmamak için tam saatinde yerinizi almış olmanızı tavsiye ederiz.

!!! Niyet ve dileğinizi ne zaman yazdığınız çok önemli!

Yeni ay enerjisinin güçlü olduğu zamanlarda dileklerinizi yazmalısınız. Enerji her zaman sabit değil, unutmayın. Bu nedenle Yeni ay Meditasyonu yaptığınız gün çok önemli. Ya yeni ay günü ya da ertesi gün yapabiliyoruz. Çünkü yeni ay enerjisinin en kullanılabilir zamanını yakalamayı önemsiyoruz.

!!! Yazmak ve Sonrası

Uygulamaya gelirken kalem ve defterinizi getirmeyi ihmal etmeyin!
Hem niyetlerimizi yazacağız hem de bazı uygulamalar ile kendimizi keşfedeceğiz. Olay sadece yazmakla bitmiyor! Kaç tane dilek yazacağız? Yazdıktan sonra ne yapacağız? vb tüm sorularınızın cevaplarını da detaylıca konuşacağız.