Tanışma Paketleri

Mat Pilates ve tüm yoga grup derslerine SINIRSIZ katılım sunan bu paketler bir harika!
Stüdyomuza ilk defa gelecekseniz, sizin için 3 farklı alternatif sunuyoruz

Mat Pilates ve Yoga grup derslerine SINIRSIZ katılım için:

TANIŞMA Paketi (1 Ay)

Nakit: 900TL
Kredi Kartı: 1.100 TL

TANIŞMA Paketi (3 Ay)

Nakit: 2.500 TL
Kredi Kartı: 3.000 TL

Bu paket, en çok tercih edilen ve en sevilen paketimiz! Bu paketle hem tüm derslere girebilmek, tüm uzmanlarımızı tanımak için güzel bir vaktiniz oluyor, hem de bedeninizdeki değişimlere birlikte şahit oluyor ve hep beraber seviniyoruz! 🙂 

Mat pilates ve yoga grup derslerine SINIRSIZ katılım sunan bu paketlerin yalnızca birini seçerek satın alabilirsiniz. Bu sayede, tüm mat Pilates ve Yoga derslerimize, satın aldığınız süre boyunca dilediğinizce katılabilirsiniz. Aletli Pilates ve Hamile Yogası derslerimiz, etkinliklerimiz bu paket kapsamında değildir.
Ama aletli pilates severleri de unutmadık! Aşağıdaki paket sizin için.

Aletli Pilates TANIŞMA Paketi (3 Ders)

Nakit: 900 TL
Kredi Kartı: 1.100 TL

Bu paket kapsamında, 10 gün içerisinde 3 adet aletli pilates grup dersine katılabilirsiniz. Katılacağınız derslerin saatlerini, Program bölümündeki Aletli Pilates Grup derslerinden seçebilirsiniz.

Dilerseniz kendi grubunuzu oluşturup, size özel bir saatte de ders alabilirsiniz. “Bu durum tam benlik!” diyorsanız, size yardımcı olmak için telefonun ucundayız.

Rezervasyon için 0(530)831-39-19‘dan stüdyomuza ulaşabilirsiniz.

Kullanım Koşulları:

  • Tanışma Paketlerimiz, BodyFit Türkiye’ye ilk defa gelen misafirlerimiz tarafından satın alınabilir.
  • Sınırsız Mat Pilates ve Yoga katılımı sunan 1 aylık veya 3 aylık TANIŞMA paketlerimizden yalnızca bir tanesini seçebilir ve bir defa satın alabilirsiniz.
  • Sınırsız Mat Pilates ve Yoga katılımı sunan TANIŞMA paketlerimizle beraber ALETLİ Pilates TANIŞMA Paketini de satın alabilirsiniz.
  • Paketlerimizde süre uzatımı, iade ve devir işlemleri yapılamamaktadır.
  • Tanışma paketlerimizde belirtilen nakit ödeme indirimleri, yalnızca tek seferde nakit ödeme ile satın alınabilir. Bu paketler için taksitlendirme yapılamamaktadır.

Yeni başlayanlar için stüdyomuzun kullanımına dair bilgileri özetlediğimiz bir sayfa hazırladık. Buradan görebilirsiniz.

Stüdyoda görüşmek üzere! 🙂