Kundalini Yoga ve Numeroloji Atölyesi

Tarih: 5 Ocak 2019 Cumartesi 13.00 – 17.00
Eğitmenler: Hande Yenidünya & Hande Sezer Yılmaz

Mekan: BodyFit Nişantaşı
Ücret: 130TL
Bilgi & Kayıt: 0 212 232 77 01 

Uluslararası Ajai Alai Awakening (AAA) Kundalini Yoga ve Numeroloji Okulu’nun faaliyet gösterdiği ülkelerin yerel eğitmenleri, her ayın numerolojisine göre tasarlanan Kundalini Yoga ve Meditasyon atölyelerini eş zamanlı olarak düzenliyorlar.

Yeni yılla birlikte gelen başlangıcın güçlü enerjisini 1 sayısının rehberliği taşıyor.
Bu enerjiyi keşfetmek isteyen yoga severleri, Kundalini Yoga ile tanışmak ve pratiğinde derinleşmek isteyen herkesi 5 Ocak Cumartesi günü stüdyomuza bekliyoruz.

İÇERİK:

Bu çalışmada Yogi Bhajan’ın sayıların farklı özellikleri ve yönlerini inceleyen “Tantrik Numeroloji ve 10 Beden” öğretileri üzerinden Ocak ayının ve 1 sayısının okuması yapılacak.
Sayılar bilinç seviyesine bakabilmek için bir pencere açacak, hayattaki eş zamanlılığı ve ahengi fark ettirecek ve aslında ne kadar iç içe geçmiş bir gerçeklikte yaşadığımızı hatırlatacak.
Sayıların rehberliğinde yapılacak Kundalini Yoga ve Meditasyon çalışması ise katılımcılara ay boyunca deneyimleyecekleri anları, daha yüksek bir farkındalıkla yaşamalarına yardım edecek.
Çalışma boyunca teori, yoga ve meditasyonun yanında dinlenme molaları, hoş sohbet, yogi çayı ve sağlıklı atıştırmalıklar da sizleri bekliyor.

KİMLER KATILABİLİR?

Kundalini Yoga başlangıç seviyesinden ileri seviyeye, her yaşta ve fiziksel kondisyonda kişi için uygun olan bir stildir.
Bu şifa tekniği, fiziksel, zihinsel ve duygusal anlamda arınma, yenilenme ve yükselme ihtiyacı duyan herkese hitap eder.
Dolayısıyla Yoga, Meditasyon ve Numeroloji ile tanışmak, gerçek kimliğiyle, yüksek benliğiyle, yaratıcılığıyla, yaşam sevinciyle temasa geçmek, öğretilerden ilham almak isteyen herkes bu çalışmalara davetli.

KISACA KUNDALİNİ YOGA

Kundalini, bir dönüşüm ve farkındalık yogasıdır.
Kişide var olan dengeleyici enerji potansiyelini hızlı bir şekilde ortaya çıkaran bu yoga stili, Hindistan’ın geleneksel nefes, ses ve hareket teknikleri ile bedensel ve zihinsel blokajları şifalar.
Kriya denilen egzersiz serileri enerjiyi üretir, organize eder ve bizi yüksek bir enerjik farkındalığa ulaştırır.
Kriyalar sinir sistemini güçlendirir, endokrin sistemini dengeler, bedeni arındırır ve zihni sakinleştirir.
Egzersizler arasında sessiz ve hareketsiz anlar mevcuttur. Bu anlardaki amaç, öz benliğimizle yaklaşmaktır.
Müziğin ve nefes çalışmalarının sıkça kullanıldığı bu yoga stilinde, sağlıklı zihin, beden ve ruh bilincine ulaşmak hedeflenir.
Kundalini Yoga pratiğinin amacı farkındalığı artırmak, bilinç enerjisini uyandırmak, kendimizi inandırdığımız sınırlamalara ışık tutarak zihnin girdabından kurtulmak ve sezgisel zihinle yaşamayı öğrenmektir.