Kundalini Yoga ve Meditasyon Atölyesi

Görünenin Ötesine Geç ve Sezgilerine Güven!

Tantrik Numerolojide 9: “Süptil Beden”

Kundalini Yoga ve Meditasyon odaklı, uluslararası AAA okulu, her ayın numerolojisine göre, Kundalini Yoga ve Meditasyon atölyeleri tasarlıyor. Dünyanın dört bir yanında eş zamanlı olarak bu atölyeler yapılıyor.

Eylül ayındaki atölyeye BodyFit Nişantaşı olarak ev sahipliği yapıyoruz.

Tarih: 8 Eylül 2019 Pazar 13:‪00 – 17:00
Katılım Ücreti: 150 TL
Bilgi & Kayıt: ‪0530 831 39 19

Eylül ayı atölye çalışmamızda, numerolojik olarak “9” sayısını yani “Süptil Beden“i çalışacağız.
9 sayısı, sonun enerjisini taşıdığı gibi yeni bir başlangıcın da enerjisini taşır. Kutuplaşmanın olmadığı, zamanın ve mekanın ötesindedir.
9’un rehberliğinde süptil bedenimizi keşfederek, onun sayesinde “evren”in inceliği ile bağlantı kuracağız.
Bilinmeyene güvenmek, sezgilerimizle hareket etmek ve hayatın gerçek amacına uygun yaşamak için enerjimizi yönetirken ustalaşmayı araştıracağız.

Çalışma İçeriği

Bu çalışmada Yogi Bhajan’ın sayıların farklı özellikleri ve yönlerini inceleyen “Tantrik Numeroloji ve 10 Beden” öğretileri üzerinden Eylül ayının ve “9” sayısının okuması yapılacak.
Sayılar bilinç seviyesine bakabilmek için bir pencere açacak, hayattaki eş zamanlılığı ve ahengi fark ettirecek ve aslında ne kadar iç içe geçmiş bir gerçeklikte yaşadığımızı hatırlatacak.
Sayıların rehberliğinde yapılacak Kundalini Yoga ve Meditasyon çalışması ise katılımcılara ay boyunca deneyimleyecekleri anları daha yüksek bir farkındalıkla yaşamalarına yardım edecek.
Çalışma boyunca teori, yoga ve meditasyonun yanında dinlenme molaları, hoş sohbet, yogi çayı ve sağlıklı atıştırmalıklar da sizleri bekliyor.

Kimler Katılabilir?

Bu çalışma, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye, her yaşta ve fiziksel kondisyonda kişi için uygun olan bir stildir.
Bu şifa tekniği, fiziksel, zihinsel ve duygusal anlamda arınma, yenilenme ve yükselme ihtiyacı duyan herkese hitap eder. Dolayısıyla Yoga, Meditasyon ve Numeroloji ile tanışmak, gerçek kimliğiyle, yüksek benliğiyle, yaratıcılığıyla, yaşam sevinciyle temasa geçmek, öğretilerden ilham almak isteyen herkes bu çalışmaya katılabilir.