Haber: BodyFit Franchise Veriyor!

optimized-bodyfit-wall-dikey-250x4002013 yılında ilk stüdyosunu İstanbul Nişantaşı’nda açan BodyFit Türkiye, Pilates, Yoga ve Meditasyon dersleri sunan butik bir stüdyo konsepti. 
2016 yılında franchise altyapısını tamamlayarak franschise vermek üzere yola çıktı.

Şu an Türkiye genelinde kaç şube ile faaliyet gösteriyorsunuz?

BodyFit Burcu Vurkaç – Nişantaşı’nda bulunan ilk şubemiz ile faaliyet gösteriyoruz. Alt yapıyı tamamlamadan önce gelen tüm franchise taleplerinin tamamını geri çevirdik.
Franchise alt yapımızı tamamladıktan sonra bu konuda gelen talepleri sundu
ğumuz kriterlere uygunluk çerçevesinde değerlendirerek ilerliyoruz.

Bu yılın sonuna kadar kaç şube açacaksınız? Hangi illerde?
BodyFit Burcu Vurkaç – 2017’nin sonuna kadar 5 franchise anlaşması yaparak, yeni şubeler açmayı hedefliyoruz. Önceliğimiz elbette doğduğumuz yer İstanbul’da yaygınlaşmak. Ardından şehir dışından gelen talepler doğrultusunda Ankara, İzmir, Antalya, Adana gibi noktalarla yolumuza devam etmeyi planlıyoruz.

Franchise giriş bedeli nedir?
BodyFit Burcu Vurkaç – BodyFit franchise bedeli 177.500.-TL. 

Royalty bedeli nedir?
BodyFit Burcu Vurkaç – Royalty bedelimizi cirodan bağımsız olarak, sabit bir bedel üzerinden aylık 2.000.-TL olarak belirledik ancak franchise şubelerimizin açıldığı ilk 3 ay bu bedeli almıyoruz.

Kar marjı?
BodyFit Burcu Vurkaç – Bununla ilgili net bir rakam telaffuz etmek objektif olmayacaktır. Ancak şunu söyleyebiliriz ki yaptıkları yatırımın minimum 12 ayda, maksimum 20 ayda onlara geri döneceği bir karlılık oranı yaptığımız analizlerle ortaya çıkıyor.

Şubeler için aylık ciro hedefi?
BodyFit Burcu Vurkaç – Aylık ortalama 50.000 ila 70.000 TL aralığında.

burcuvurkac-pilates-egitmenlik-programiŞubelere / franchise’lara verilen destekler nelerdir?
BodyFit Burcu Vurkaç – Yer seçimi, iş yerine özel hazırlanmış mimari çizim ve dekorasyon önerileri, işletmede kullanılacak egzersiz ekipmanları, üye takip sistemi, personel havuzu, personel seçimi, franchise alan ve tüm ekibi için toplam 10 günlük 2 ayrı modülden oluşan BodyFit eğitim ve oryantasyon programı, açılış süresince ve açılıştan sonra adım adım operasyonel destek, reklam ve tanıtım gibi konularda şubelerimizi / franchiselarımızı destekliyoruz.

Başvuru için sizinle nasıl iletişim kurabilirler?
BodyFit Burcu Vurkaç – BodyFit ailesine franchise başvuru yaparak dahil olmak isteyenler www.bodyfitturkiye.com adresli web sitemizde yer alan formu doldurarak ya da (0212) 232 77 01 numaralı telefondan bizlere ulaşarak iletişime geçebilirler.