Emre Koç

Emre, almış olduğu Turizm eğitimi sonrası kariyerine bu alanda yöneticilik yaparak yön verdi. Aynı zamanda hayatına hobi olarak soktuğu ve uzun süre devam ettiği pilates ve yoganın pek çok türünü tecrübe etti.

Bu çalışmaların kendisinde yarattığı fiziksel ve ruhsal değişim nedeniyle vazgeçilmez bir noktaya ulaşması sonucu önce yoga alanında uzmanlaşmaya karar vererek, Devrim Akkaya ile 200 saatlik Yin Yoga Eğitmenlik Programını tamamladı.
Hemen ardından da Yang akış serilerinden oluşan, dövüş sanatları ve modern dansın yoga ile harmanlanmasıyla geliştirilen Tao Vinyasa eğitimini tamamladı.

Yerli ve yabancı uzmanlardan aldığı meditasyon ve mindfulness eğitimleri sonucu, derslerini farkındalık çalışmasıyla gerçekleştirmekte olup, hareket yeteneğini artırmanın yanı sıra zihinsel ve ruhsal dinginlik kazandırmayı; endişe ve stres gibi psikolojik kaynaklı durumları yönetmeyi benimsiyor.

Son olarak Bodyfit Türkiye Pilates Eğitmenlik Programını dikkat çeken bir başarı ile tamamlayarak stüdyomuzda pilates dersleri de vermeye başlayan Emre, iyi ve donanımlı bir eğitmen olmanın; sağlam bir altyapı, kas ve anatomi bilgisi, sağlıklı beslenme ve yaşam tarzı benimseme, anlatım kabiliyeti ve  güçlü bir iletişim yeteneğine sahip olmayı gerektirdiğine inanıyor. 

Kişisel gelişim çalışmaları ve araştırmaları halen devam etmekte olan Emre, aynı zamanda kısa öykü ve denemeler yazıyor.