EĞİTMENLERİMİZ

Alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadromuz ile tanışmanız için sabırsızlanıyoruz!
Birbirinden farklı tarzda, farklı farklı deneyimler sunan değerli eğitmenlerimizi yakından tanımanız için sizleri Nişantaşı stüdyomuza da bekliyoruz.

ALTAN DEMİRKOL
Altan, Yin yoganın insanın sınırlarını nasıl bulacağını, bedenini nasıl dinleyeceğini ve yorucu zihni nasıl sakinleştirebileceğini keşfettikten sonra yin yogada uzmanlaşmak istediğini fark etti. Yoga pratiklerini arttırdı ve 200 saat Yin Yoga… Devamı için tıklayınız.
BURCU AKÇİMEN
Burcu, Pilates eğitmenleri yetiştiren bir Pilates Eğitmeni. Aynı zamanda Yoga Eğitmeni, Yazar ve bir Girişimci. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu Burcu, kariyerini uzun yıllar kurumsal firmalarda Pazarlama alanında… Devamı için tıklayınız.
ÇİĞDEM ÇOBAN
Çiğdem, ODTÜ Mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisansını İTÜ Kentsel Tasarım bölümünde tamamladı. Kariyerine mimarlık ofisinde başlayıp, mimarlık platformunda editörlük yaparak devam etti. Şu anda… Devamı için tıklayınız.
DAMLA ÇELİK
Fitness antrenörlüğü eğitiminden sonra mat pilates, reformer ve cadillac eğitimlerini tamamladı. Pilatesin insanlar üzerindeki iyileştirici etkilerini gördükten sonra, pilatese daha bir aşkla bağlandı. Eğitmenlik yolunun… Devamı için tıklayınız.

EBRU ÇİFTLİK
Ebru, Beden algısının Ben’lik algısı ile bütünleştiğinin bilincinde olarak yola çıktığı “Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı” kariyerinde, obezite ile mücadele etmek için gerekli bedensel değişimlerin zihinsel-ruhsal- eylemsel… Devamı için tıklayınız.
İREM APAYDIN
İrem, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2010 yılında mezun oldu ve reklam sektöründe yaratıcı metin yazarı olarak çalışmaya başladı. Yoga ile ilk olarak 2013 yılında iş için gittiği Hindistan/Goa’da tanıştı.Devamı için tıklayınız.
İRİS ERCAN
İris, çağdaş dans deneyimini derinleştirmek niyetiyle başladığı yoga pratiği ile 2009 yılında tanıştı. Yoganın kişisel gelişimine ve döşümüne olan etkisini görünce bu yolculuğu daha profesyonel bir şekilde sürdürmeye karar verdi… Devamı için tıklayınız.
İRİS MEDİNA
İris, İsviçre’de Ecole Hoteliere de Lausanne Üniversitesi’nde otelcilik eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndü. Spora olan ilgisi çocukluk yaşlarında başladı. Hareket etmek onun olmazsa olmazlarındandı.Devamı için tıklayınız.

KAAN AKÇİMEN
BodyFit Türkiye Pilates Eğitmenlik Programını tamamlamasının ardından, satış kariyerini ve kurumsal hayatı bırakan Kaan, hayatının en güzel deneyimi olarak isimlendirdiği Pilates dersleri vermeye başladı.Devamı için tıklayınız.
MELDA BAYGÜZ
Melda, İstanbul Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Rekreasyon bölümü mezunu. Spor kariyeri, fitness eğitmenliği ile başladı. Bu süreçte Pilates ile tanışan ve derinleşme imkanı bulan Melda, o yıllarda pilatesi… Devamı için tıklayınız.
MÜGE TÜREGÜN
Müge, ODTÜ ve Suny at New Paltz University’de işletme eğitimini tamamladıktan sonra kurumsal bir firmada iletişimci olarak çalışmaya başladı. Küçük yaşlardan itibaren, Müge için spor her zaman hayatının bir noktasında yer aldı. Yaşam…Devamı için tıklayınız.
NİHAL ÇELİK
Nihal, Marmara Üniversitesi İktisat fakültesi mezunu. Mezuniyet sonrası, perakende hazır giyim sektöründe kurumsal hayata adım attı.Kurumsalda çalıştığı sırada İstanbul Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladı… Devamı için tıklayınız.

PINAR ÖZER
Pınar, 2007 yılından beridir fitness, yüzme, pilates, yoga ve windsurf ile iç içe. Zaman içerisinde bu alanlardan en çok keyif aldığı ve kalbini fetheden alan pilates olmuş. 2014 yılında obezite koordinatörlüğü yaptığı… Devamı için tıklayınız.
ZEYNEP YAZICIOĞLU
Zeynep, Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi birleşik sanatlar mezunu. Yoga ile BodyFit stüdyosunda tanıştı. Uzun bir süre deneyimledikten sonra yogaya olan ilgisinin katlanarak artması üzerine, yogada en sevdiği alana yöneldi… Devamı için tıklayınız.