EĞİTMENLERİMİZ

Alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadromuz ile tanışmanız için sabırsızlanıyoruz!
Farklı tarzda, farklı deneyimler sunan değerli eğitmenlerimizi yakından tanımanız için sizleri Nişantaşı stüdyomuza bekliyoruz.

BURCU AKÇİMEN
Burcu hocamız, hocalarımızın hocası. Yıllardır Pilates eğitmenleri yetiştiren bir Pilates Eğitmeni. Aynı zamanda Yoga Eğitmeni, Yazar ve bir Girişimci. Türkiye’de yeni duyulmaya başlanan fonksiyonel tıp alanının da öncü koçlarından… Devamı için tıklayınız.
KAAN AKÇİMEN
Kaan hocamız, pilates dersleri veriyor, ses şifa seansları ve meditasyonlar yaptırıyor. İnsana terapi gibi gelen sıcak ve samimi yaklaşımını, farklı disiplinleri sentezleyerek sunduğu yaratıcı derslerini öğrencileri çok seviyor. Devamı için tıklayınız.
ALTAN DEMİRKOL
Altan hocamız, Yin yoga dersleri veriyor. Avrupa Beden Psikoterapisi Derneği’nin (EABP) sertifikalı terapisti olabilmek için de eğitimine devam ederken, bu uzmanlığı ile sentezleyerek verdiği Yin Yoga dersleri çokça seviliyor. Devamı için tıklayınız.
AYLİN HACIBEKİROĞLU
Aylin hocamız, yoga uzmanlarımızdan. Pilatesi hem yapmayı hem öğretmeyi çok seviyor; bu sevgi derslerinde kendisini fazlasıyla hissettiriyor. Ona pilatesi neden bu kadar çok sevdiğini sorduğumuzda… Devamı için tıklayınız.

BEGÜM ŞIHMAN
Begüm hocamız, pilates uzmanlarımızdan. 2012 yılında Pilates ile tanışıyor. Bu alanda yoğun sevgisi yıllar içerisinde onu burada uzmanlaşmaya götürüyor. 2017 yılından bu yana bireysel ve grup dersleri veren hocamız, güler yüzü… Devamı için tıklayınız.
CEYHAN KARADUMAN
Ceyhan hocamız, pilates uzmanlarımızdan. Pilatese onbeş yıl önce değerli hocalardan eğitimler alarak başladı. Derslerinde güvenlik detayları ve hizalanmaları incelikle işlemeyi, yaratıcı akışlar kurgulamayı çok önemsiyor. Devamı için tıklayınız.
EBRU ÇİFTLİK
Ebru hocamız, pilates uzmanlarımızdan. Uzmanlığını, Türkiye’deki en kapsamlı programı sunan stüdyomuzda başarıyla almasının hemen ardından dersler vermeye başlıyor. Derslerindeki enerjisi, güler yüzü ve bedeni… Devamı için tıklayınız.
EMRE KOÇ
Emre hocamız, çok yönlü bir eğitmen. Hem yoga hem pilates alanında uzmanlıklara sahip. Kas, anatomi ve fizyoloji alanındaki derinliği çok önemseyen Emre hocamız, derslerinde güvenli hareket etmeyi önemsiyor ve öğretiyor. Devamı için tıklayınız.

MELDA BAYGÜZ
Melda hocamız, İstanbul Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Rekreasyon bölümü mezunu. Spor kariyeri, fitness eğitmenliği ile başladı. Bu süreçte Pilates ile tanışan ve derinleşme imkanı bulan Melda hocamız… Devamı için tıklayınız.
OZAN ÖZDEMİR
Ozan hocamız, pilates eğitmenlerimizden. Fizyoterapi ve Rehabiliyasyon lisans mezunu olan hocamız, halihazırda fizyoterapist olarak çalışıyor. BodyFit Türkiye Pilates eğitmenlik programını tamamladığından beridir de… Devamı için tıklayınız.
PINAR ÖZER
Pınar hocamız, 2007 yılından beridir fitness, yüzme, pilates, yoga ve windsurf ile iç içe. Zaman içerisinde bu alanlardan en çok keyif aldığı ve kalbini fetheden alan pilates olmuş. 2014 yılında obezite koordinatörlüğü yaptığı dönemde fark ediyor ki… Devamı için tıklayınız.