EĞİTMENLERİMİZ

Alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadromuz ile tanışmanız için sabırsızlanıyoruz!
Farklı tarzda, farklı deneyimler sunan değerli eğitmenlerimizi yakından tanımanız için sizleri Nişantaşı stüdyomuza bekliyoruz.

BURCU AKÇİMEN
Burcu hocamız, hocalarımızın hocası. Yıllardır Pilates eğitmenleri yetiştiren bir Pilates Eğitmeni. Aynı zamanda Yoga Eğitmeni, Yazar ve bir Girişimci. Türkiye’de yeni duyulmaya başlanan fonksiyonel tıp alanının da öncü koçlarından… Devamı için tıklayınız.
KAAN AKÇİMEN
Kaan hocamız, pilates dersleri veriyor, ses şifa seansları ve meditasyonlar yaptırıyor. İnsana terapi gibi gelen sıcak ve samimi yaklaşımını, farklı disiplinleri sentezleyerek sunduğu yaratıcı derslerini öğrencileri çok seviyor. Devamı için tıklayınız.
ALTAN DEMİRKOL
Altan hocamız, Yin yoga dersleri veriyor. Avrupa Beden Psikoterapisi Derneği’nin (EABP) sertifikalı terapisti olabilmek için de eğitimine devam ederken, bu uzmanlığı ile sentezleyerek verdiği Yin Yoga dersleri çokça seviliyor. Devamı için tıklayınız.
BEGÜM ŞIHMAN
Begüm hocamız, pilates uzmanlarımızdan. 2012 yılında Pilates ile tanışıyor. Bu alanda yoğun sevgisi yıllar içerisinde onu burada uzmanlaşmaya götürüyor. 2017 yılından bu yana bireysel ve grup dersleri veren hocamız, güler yüzü… Devamı için tıklayınız.

DENİZ ALTUNGÜL
Deniz hocamız yogaya ve dansa tutkun bir uzmanımız. 2017 yılında yogada uzmanlık programlarını tamamlayarak yoga dersleri vermeye başladı. Hatha, Vinyasa ve Yin Yoga stillerinde dersler veriyor.  Derslerindeki enerjisi, güler yüzü… Devamı için tıklayınız.
EMRE KOÇ
Emre hocamız, çok yönlü bir eğitmen. Hem yoga hem pilates alanında uzmanlıklara sahip. Kas, anatomi ve fizyoloji alanındaki derinliği çok önemseyen Emre hocamız, derslerinde güvenli hareket etmeyi önemsiyor ve öğretiyor. Devamı için tıklayınız.
OZAN ÖZDEMİR
Ozan hocamız, pilates eğitmenlerimizden. Fizyoterapi ve Rehabiliyasyon lisans mezunu olan hocamız, halihazırda fizyoterapist olarak çalışıyor. BodyFit Türkiye Pilates eğitmenlik programını tamamladığından beridir de… Devamı için tıklayınız.