EĞİTMENLERİMİZ

Alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadromuz ile tanışmanız için sabırsızlanıyoruz!
Birbirinden farklı tarzda, farklı farklı deneyimler sunan değerli eğitmenlerimizi yakından tanımanız için sizleri Nişantaşı stüdyomuza da bekliyoruz.

ALTAN DEMİRKOL
Altan, Yin yoganın insanın sınırlarını nasıl bulacağını, bedenini nasıl dinleyeceğini ve yorucu zihni nasıl sakinleştirebileceğini keşfettikten sonra yin yogada uzmanlaşmak istediğini fark etti. Yoga pratiklerini arttırdı ve 200 saat Yin Yoga… Devamı için tıklayınız.
BURCU AKÇİMEN
Burcu, Pilates eğitmenleri yetiştiren bir Pilates Eğitmeni. Aynı zamanda Yoga Eğitmeni, Yazar ve bir Girişimci. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu Burcu, kariyerini uzun yıllar kurumsal firmalarda Pazarlama alanında… Devamı için tıklayınız.

CEMRE BOSNALI

Cemre, Yeditepe Üniversitesi Çeviribilim bölümünden mezun oldu ve medya sektörüne adım attı. Kariyerine dergilerde başladı, sonrasında dijital medya sektörüne geçiş yaptı. Hayatının uzun bir döneminde yoga yapan Cemre… Devamı için tıklayınız.
DAMLA ÇELİK
Fitness antrenörlüğü eğitiminden sonra mat pilates, reformer ve cadillac eğitimlerini tamamladı. Pilatesin insanlar üzerindeki iyileştirici etkilerini gördükten sonra, pilatese daha bir aşkla bağlandı. Eğitmenlik yolunun… Devamı için tıklayınız.

EBRU ÇİFTLİK
Ebru, Beden algısının Ben’lik algısı ile bütünleştiğinin bilincinde olarak yola çıktığı “Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı” kariyerinde, obezite ile mücadele etmek için gerekli bedensel değişimlerin zihinsel-ruhsal- eylemsel… Devamı için tıklayınız.
İRİS MEDİNA
İris, İsviçre’de Ecole Hoteliere de Lausanne Üniversitesi’nde otelcilik eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndü. Spora olan ilgisi çocukluk yaşlarında başladı. Hareket etmek onun olmazsa olmazlarındandı.Devamı için tıklayınız.
KAAN AKÇİMEN
BodyFit Türkiye Pilates Eğitmenlik Programını tamamlamasının ardından, satış kariyerini ve kurumsal hayatı bırakan Kaan, hayatının en güzel deneyimi olarak isimlendirdiği Pilates dersleri vermeye başladı.Devamı için tıklayınız.
MELDA BAYGÜZ
Melda, İstanbul Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Rekreasyon bölümü mezunu. Spor kariyeri, fitness eğitmenliği ile başladı. Bu süreçte Pilates ile tanışan ve derinleşme imkanı bulan Melda, o yıllarda pilatesi… Devamı için tıklayınız.

NİHAL ÇELİK
Nihal, Marmara Üniversitesi İktisat fakültesi mezunu. Mezuniyet sonrası, perakende hazır giyim sektöründe kurumsal hayata adım attı.Kurumsalda çalıştığı sırada İstanbul Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladı… Devamı için tıklayınız.
PINAR ÖZER
Pınar, 2007 yılından beridir fitness, yüzme, pilates, yoga ve windsurf ile iç içe. Zaman içerisinde bu alanlardan en çok keyif aldığı ve kalbini fetheden alan pilates olmuş. 2014 yılında obezite koordinatörlüğü yaptığı… Devamı için tıklayınız.