EĞİTMENLERİMİZ

Alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadromuz ile tanışmanız için sabırsızlanıyoruz!
Birbirinden farklı tarzda, farklı farklı deneyimler sunan değerli eğitmenlerimizi yakından tanımanız için sizleri Nişantaşı stüdyomuza da bekliyoruz.

ALTAN DEMİRKOL
Altan, Yin yoganın insanın sınırlarını nasıl bulacağını, bedenini nasıl dinleyeceğini ve yorucu zihni nasıl sakinleştirebileceğini keşfettikten sonra yin yogada uzmanlaşmak istediğini fark etti. Yoga pratiklerini arttırdı ve 200 saat Yin Yoga… Devamı için tıklayınız.
BURCU AKÇİMEN
Burcu, Pilates eğitmenleri yetiştiren bir Pilates Eğitmeni. Aynı zamanda Yoga Eğitmeni, Yazar ve bir Girişimci. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu Burcu, kariyerini uzun yıllar kurumsal firmalarda Pazarlama alanında… Devamı için tıklayınız.
ÇİĞDEM ÇOBAN
Çiğdem, ODTÜ Mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisansını İTÜ Kentsel Tasarım bölümünde tamamladı. Kariyerine mimarlık ofisinde başlayıp, mimarlık platformunda editörlük yaparak devam etti. Şu anda… Devamı için tıklayınız.
DAMLA ÇELİK
Fitness antrenörlüğü eğitiminden sonra mat pilates, reformer ve cadillac eğitimlerini tamamladı. Pilatesin insanlar üzerindeki iyileştirici etkilerini gördükten sonra, pilatese daha bir aşkla bağlandı. Eğitmenlik yolunun… Devamı için tıklayınız.

DİDEM BEYAZOĞLU
Didem, lisans ve yüksek lisans eğitimini İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamladıktan sonra özel bir üniversitenin İngilizce hazırlık biriminde okutman olarak çalışmaya başladı. Mesleğine devam ederken yogayla tanışıp farklı yoga… Devamı için tıklayınız.
EBRU ÇİFTLİK
Ebru, Beden algısının Ben’lik algısı ile bütünleştiğinin bilincinde olarak yola çıktığı “Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı” kariyerinde, obezite ile mücadele etmek için gerekli bedensel değişimlerin zihinsel-ruhsal- eylemsel… Devamı için tıklayınız.
ESİN AYVAZ
Esin, İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden 2012 yılında mezun oldu. Kurumsal bir firmada, planlama şefi olarak çalışmaya devam ederken pilates ile tanıştı. BodyFit Nişantaşı stüdyomuzdaki derslere… Devamı için tıklayınız.
GÜNEŞ KALKAN
Güneş, Kundalini Yoga yolculuğuna eğitmen olarak devam ederken, bir yandan da kurumsal hayatta kişisel gelişim ve kurumsal egitimler veriyor. Bu sayede insanların hayatlarına dokunmak, değişimlerini gözlemlemek… Devamı için tıklayınız.

İREM APAYDIN
İrem, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2010 yılında mezun oldu ve reklam sektöründe yaratıcı metin yazarı olarak çalışmaya başladı. Yoga ile ilk olarak 2013 yılında iş için gittiği Hindistan/Goa’da tanıştı.Devamı için tıklayınız.
İRİS ERCAN
İris, çağdaş dans deneyimini derinleştirmek niyetiyle başladığı yoga pratiği ile 2009 yılında tanıştı. Yoganın kişisel gelişimine ve döşümüne olan etkisini görünce bu yolculuğu daha profesyonel bir şekilde sürdürmeye karar verdi… Devamı için tıklayınız.
KAAN AKÇİMEN
BodyFit Türkiye Pilates Eğitmenlik Programını tamamlamasının ardından, satış kariyerini ve kurumsal hayatı bırakan Kaan, hayatının en güzel deneyimi olarak isimlendirdiği Pilates dersleri vermeye başladı.Devamı için tıklayınız.
MEHTAP DEMİR
Mehtap, Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu. Mezun olduktan sonra, İzmir’de Satınalma ve İthalat Uzmanı olarak kurumsal hayata adım attı. Pilatese 2011 yılında, fiziksel olarak kendinden pek de hoşnut olmadığı bir dönemde… Devamı için tıklayınız.

MELDA BAYGÜZ
Melda, İstanbul Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Rekreasyon bölümü mezunu. Spor kariyeri, fitness eğitmenliği ile başladı. Bu süreçte Pilates ile tanışan ve derinleşme imkanı bulan Melda, o yıllarda pilatesi… Devamı için tıklayınız.
MÜGE TÜREGÜN
Müge, ODTÜ ve Suny at New Paltz University’de işletme eğitimini tamamladıktan sonra kurumsal bir firmada iletişimci olarak çalışmaya başladı. Küçük yaşlardan itibaren, Müge için spor her zaman hayatının bir noktasında yer aldı. Yaşam… Devamı için tıklayınız.
NAZLI AYDIN
Nazlı, tam bir Pilates tutkunu. Amerikada eğitim için gittiği dönemde tanıştığı Pilatese İstanbul’a döndükten sonra devam etti. 2011 yılından itibaren Pilatesi daha da sevmesini sağlayan farklı uygulamaları… Devamı için tıklayınız.
NİHAL ÇELİK
Nihal, Marmara Üniversitesi İktisat fakültesi mezunu. Mezuniyet sonrası, perakende hazır giyim sektöründe kurumsal hayata adım attı.Kurumsalda çalıştığı sırada İstanbul Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladı… Devamı için tıklayınız.
ÖZGÜL ERİŞ ALGÜR

Özgül, Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Uzun süre pazarlama araştırması sektöründe çalıştı. Uluslararası bir firmada üst düzey yöneticilik yapmakta iken 2014 yılında kurumsal hayatı bıraktı. Kurumsal hayat… Devamı için tıklayınız.

PINAR ÖZER
Pınar, 2007 yılından beridir fitness, yüzme, pilates, yoga ve windsurf ile iç içe. Zaman içerisinde bu alanlardan en çok keyif aldığı ve kalbini fetheden alan pilates olmuş. 2014 yılında obezite koordinatörlüğü yaptığı… Devamı için tıklayınız.