EĞİTMENLERİMİZ

Alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadromuz ile tanışmanız için sabırsızlanıyoruz!
Farklı tarzda, farklı deneyimler sunan değerli eğitmenlerimizi yakından tanımanız için sizleri Nişantaşı stüdyomuza bekliyoruz.

BURCU AKÇİMEN
Burcu hocamız, hocalarımızın hocası. Yıllardır Pilates eğitmenleri yetiştiren bir Pilates Eğitmeni. Aynı zamanda Yoga Eğitmeni, Yazar ve bir Girişimci. Türkiye’de yeni duyulmaya başlanan fonksiyonel tıp alanının da öncü koçlarından… Devamı için tıklayınız.
KAAN AKÇİMEN
Kaan hocamız, pilates dersleri veriyor, ses şifa seansları ve meditasyonlar yaptırıyor. İnsana terapi gibi gelen sıcak ve samimi yaklaşımını, farklı disiplinleri sentezleyerek sunduğu yaratıcı derslerini öğrencileri çok seviyor. Devamı için tıklayınız.
ALTAN DEMİRKOL
Altan hocamız, Yin yoga dersleri veriyor. Avrupa Beden Psikoterapisi Derneği’nin (EABP) sertifikalı terapisti olabilmek için de eğitimine devam ederken, bu uzmanlığı ile sentezleyerek verdiği Yin Yoga dersleri çokça seviliyor. Devamı için tıklayınız.
BAŞAK ÇELİMLİ
Başak hocamız, yoga ekibimizde, Yeditepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunu bir fizyoterapist. Bedenin her bir parçasına mümkün olduğunca ulaşma keşfi içinde, nazik ve sakin dersler sunmayı seviyor. Devamı için tıklayınız.

BANU ŞAHİN
Banu hocamız, pilates uzmanlarımızdan. Pilatesi hem yapmayı hem öğretmeyi çok seviyor; bu sevgi derslerinde kendisini fazlasıyla hissettiriyor. Ona pilatesi neden bu kadar çok sevdiğini sorduğumuzda… Devamı için tıklayınız.
CEYHAN KARADUMAN
Ceyhan hocamız, pilates uzmanlarımızdan. Pilatese onbeş yıl önce değerli hocalardan eğitimler alarak başladı. Derslerinde güvenlik detayları ve hizalanmaları incelikle işlemeyi, yaratıcı akışlar kurgulamayı çok önemsiyor. Devamı için tıklayınız.
DENİZ ERTEN
Deniz hocamızın yoga yolculuğu 22 yaşında başlıyor ve 10 senedir büyük bir tutkuyla devam ediyor. Yoga öğretmenliği yolundaki emeklerini akademik bir alandaki ilerlemeye benzetseydik, çoktan profesör kıdemine ulaştığını söylerdik. Devamı için tıklayınız.
EBRU ÇİFTLİK
Ebru hocamız, pilates uzmanlarımızdan. Uzmanlığını, Türkiye’deki en kapsamlı programı sunan stüdyomuzda başarıyla almasının hemen ardından dersler vermeye başlıyor. Derslerindeki enerjisi, güler yüzü ve bedeni… Devamı için tıklayınız.

EMRE KOÇ
Emre hocamız, çok yönlü bir eğitmen. Hem yoga hem pilates alanında uzmanlıklara sahip. Kas, anatomi ve fizyoloji alanındaki derinliği çok önemseyen Emre hocamız, derslerinde güvenli hareket etmeyi önemsiyor ve öğretiyor. Devamı için tıklayınız.
MELDA BAYGÜZ
Melda hocamız, İstanbul Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Rekreasyon bölümü mezunu. Spor kariyeri, fitness eğitmenliği ile başladı. Bu süreçte Pilates ile tanışan ve derinleşme imkanı bulan Melda hocamız… Devamı için tıklayınız.
NİHAN IŞIK
Nihan hocamız, 2014 yılında yoga ile tanışıyor. 2018 yılında yoga uzmanlık programlarını tamalayarak dersler vermeye başlıyor. Farklı pek çok eğitimle yogada derinleşen hocamız, tüm yoga stillerinde dersler verebiliyor. Devamı için tıklayınız.
PINAR ÖZER
Pınar hocamız, 2007 yılından beridir fitness, yüzme, pilates, yoga ve windsurf ile iç içe. Zaman içerisinde bu alanlardan en çok keyif aldığı ve kalbini fetheden alan pilates olmuş. 2014 yılında obezite koordinatörlüğü yaptığı dönemde fark ediyor ki… Devamı için tıklayınız.