EĞİTMENLERİMİZ

Alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadromuz ile tanışmanız için sabırsızlanıyoruz!
Farklı tarzda, farklı deneyimler sunan değerli eğitmenlerimizi yakından tanımanız için sizleri Nişantaşı stüdyomuza bekliyoruz.

BURCU AKÇİMEN
Burcu hocamız, hocalarımızın hocası. Yıllardır Pilates eğitmenleri yetiştiren bir Pilates Eğitmeni. Aynı zamanda Yoga Eğitmeni, Yazar ve bir Girişimci. Türkiye’de yeni duyulmaya başlanan fonksiyonel tıp alanının da öncü koçlarından… Devamı için tıklayınız.
KAAN AKÇİMEN
Kaan hocamız, pilates dersleri veriyor, ses şifa seansları ve meditasyonlar yaptırıyor. İnsana terapi gibi gelen sıcak ve samimi yaklaşımını, farklı disiplinleri sentezleyerek sunduğu yaratıcı derslerini öğrencileri çok seviyor. Devamı için tıklayınız.
ALTAN DEMİRKOL
Altan hocamız, Yin yoga dersleri veriyor. Avrupa Beden Psikoterapisi Derneği’nin (EABP) sertifikalı terapisti olabilmek için de eğitimine devam ederken, bu uzmanlığı ile sentezleyerek verdiği Yin Yoga dersleri çokça seviliyor. Devamı için tıklayınız.
BAŞAK ÇELİMLİ
Başak, yoga ekibimizde, Yeditepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunu bir fizyoterapist. Bedenin her bir parçasına mümkün olduğunca ulaşma keşfi içinde, nazik ve sakin dersler sunmayı seviyor. Devamı için tıklayınız.

DENİZ ERTEN
Deniz’in, yoga yolculuğu 22 yaşında başlıyor ve 10 senedir büyük bir tutkuyla devam ediyor. Yoga öğretmenliği yolundaki emeklerini akademik bir alandaki ilerlemeye benzetseydik, çoktan profesör kıdemine ulaştığını söylerdik. Devamı için tıklayınız.
EBRU ÇİFTLİK
Ebru, Beden algısının Ben’lik algısı ile bütünleştiğinin bilincinde olarak yola çıktığı “Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı” kariyerinde, obezite ile mücadele etmek için gerekli bedensel değişimlerin zihinsel-ruhsal- eylemsel… Devamı için tıklayınız.
EMRE KOÇ
Emre, çok yönlü bir eğitmen. Hem yoga hem pilates alanında uzmanlıklara sahip. Kas, anatomi ve fizyoloji alanındaki derinliği çok önemseyen Emre hocamız, derslerinde güvenli hareket etmeyi önemsiyor ve öğretiyor. Devamı için tıklayınız.
MELDA BAYGÜZ
Melda, İstanbul Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Rekreasyon bölümü mezunu. Spor kariyeri, fitness eğitmenliği ile başladı. Bu süreçte Pilates ile tanışan ve derinleşme imkanı bulan Melda, o yıllarda pilatesi… Devamı için tıklayınız.

PINAR ÖZER
Pınar, 2007 yılından beridir fitness, yüzme, pilates, yoga ve windsurf ile iç içe. Zaman içerisinde bu alanlardan en çok keyif aldığı ve kalbini fetheden alan pilates olmuş. 2014 yılında obezite koordinatör… Devamı için tıklayınız.