Jazz Dans denince Türkiye’de akla gelen ilk isim Djamel Fellouhe, 15 Ocak 2014’ten itibaren, herkese açık Jazz Dans sınıfları ile Mind Body Türkiye’de derslerine başlıyor.

Ocak ayı boyunca her Çarşamba ve Cuma günü 19:30’da her seviyeden katılımcıya açık olan derslere, Mind Body Türkiye paketleri kapsamında herhangi bir ek ücret ödemeden katılabilirsiniz.

Şubat ayı itibari ile açılacak ‘eğitim’ sınıfları ise Jazz Dansta derinleşmek isteyenlere açık özel bir eğitim programı olacak.
Eğitim programı günlerimiz ise şöyle:
Salı – Perşembe saat 10:00 – 13:30 (En az 8 kişilik katılım ile açılacak olan bir gruptur.)
Salı – Perşembe saat 12:00 – 13:30 (En az 8 kişilik katılım ile açılacak olan bir gruptur.)
Cuma 19:30 – Pazar 15:30 (En az 15 kişilik katılım ile açılacak olan bir gruptur.)

DJAMEL FELLOUHE KİMDİR?
Fransız asıllı Djamel, Fransa’da Jazz Dans Merkezi’nde dans eğitimlerini aldı.Gianin Loringett, Marchandou, Francoise Verdie, Stefane Mensa gibi tanınmış eğitmenlerden dersler aldı. Amerika, Fransa ve Küba’da konularında uzman bir çok dans eğitmeni ile farklı dönemlerde çalıştı. Teatro Regio Di Torno [Loredana Furno], Balletto Di Roma [Vittorio Biagi] ve Jazz Ballet [Teatro Nouvo] topluluklarında dansçı olarak yer aldı.

13 yıldır Türkiye’de caz dans ve modern dans eğitimleri veren Djamel, aynı zamanda Sultans of the Dance ekibinde ve Hürrem Sultan projesinde eğitmen ve koreograf olarak yer aldı.

Değerli eğitmenimiz Djamel Fellouhe’in sahne aldığı performanslardan görüntülere göz atmak isterseniz, aşağıda görebilirsiniz:

Comments are closed.