EĞİTMENLERİMİZ

Alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadromuz ile tanışmanız için sabırsızlanıyoruz!
Birbirinden farklı tarzda, farklı farklı deneyimler sunan değerli eğitmenlerimizi yakından tanımanız için sizleri Nişantaşı stüdyomuza da bekliyoruz.

AYÇA GÜDÜCÜ ERDEM
Yogaya olan ilgisi ve merakı, dans geçmişinde karşısına çıkan yoga dersleriyle üniversite yıllarına dayanan Ayça Güdücü Erdem, evde kitaplardan uygulayarak bireysel olarak merakla yaptığı yoga pratiklerini, 2010 yılında… Devamı için tıklayınız.
AYSEL AKARSU
Aysel, Marmara Üniversitesi İşletme mezunu. 2016 yılında Burcu Vurkaç’ın rehberliğinde BodyFit Pilates Eğitmenlik Programını tamamladı. Mezuniyetiyle birlikte kariyerini tamamen Pilates alanına yönlendirerek aktif şekilde dersler… Devamı için tıklayınız.
BURCU VURKAÇ
Burcu, Pilates eğitmenleri yetiştiren bir Pilates Eğitmeni. Aynı zamanda Yoga Eğitmeni, Yazar ve bir Girişimci. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu Burcu, kariyerini uzun yıllar kurumsal firmalarda Pazarlama alanında… Devamı için tıklayınız.
DAMLA AHKEMOĞLU
img_4856Damla, bir oyuncu. Tiyatro eğitimi esnasında uzun yıllar streching yaptıktan sonra yoga ile tanıştı. Bu tanışmanın ardından bedeniyle ilişkisi başka bir seviyeye çıktı. Yogaya olan merakı zaman içerisinde Yoga felsefesi… Devamı için tıklayınız.

DİDEM USTAOĞLU
Didem, Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nü bitirdi. Dijital medya planlama ve satın alma alanında 8 sene çalıştı. Didem, Burcu Vurkaç eğitmenliğinde gerçekleştirilen BodyFit Türkiye Pilates Eğitmenlik Programını tamamladı. Devamı için tıklayınız.
DİLEK AYDIN
Dilek, Boğaziçi Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamladığı sene üniversitedeki dersler sayesinde yogayla tanıştı.Zaman içerisinde farklı bir çok stüdyoda yoga derslerine devam ederek pratiğini geliştirdi…. Devamı için tıklayınız.
DUYGU SEVİNÇ
Duygu pilatesle 2010 yılında tanıştı. 2014 yılında Burcu Vurkaç’ın eğitmenliğini yaptığı BodyFit Türkiye Pilates Eğitmenlik Programı’nı tamamladı. 2016 yılında aldığı Hamile Pilatesi Uzmanlaşma Programı ile… Devamı için tıklayınız.
EDA ADİLAK
Eda, Bilgi Üniversitesi Avrupa Birliği İlişkileri bölümünden mezun bir sosyal bilimci. Spor, onun olmazsa olmazı. Üniversite yıllarına kadar pek çok spor dalıyla uğraştı.Hentbolda kaleci, kahverengi kuşak karateci ve basketbolcu… Devamı için tıklayınız.

HANDE YENİDÜNYA
Lisansını Bilgi Üniversitesi Sosyoloji, yüksek lisansını Amsterdam Vrije Üniversitesi Kültür, Organizasyon ve Yöneticilik bölümünde tamamladı.Uzun yıllar farklı ülkelerde, farklı kültürlerde kurum ve kişilere…Devamı için tıklayınız.
İLKNUR BERBER
İlknur, ODTU Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisansını örgütsel psikoloji alanında tamamladı. Kurumsal bir firmada finans alanında işe alım danışmanlığı yapıyor ve pilate….Devamı için tıklayınız.
İMREN UZUN
2009 senesinde bir arkadaşının stüdyo üyeliği hediyesi sayesinde Yoga ile tanıştı. 2015’e kadar belirli aralıklarla Yoga ve Pilates yaptı.Bu süreçte Yin Yoga stilinden çok etkilendi ve 2015’te Devrim Akkaya ile 200 saat…Devamı için tıklayınız.
İSMET KÖROĞLU
İsmet, yoga ile Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Çağdaş Dans okurken tanıştı. Yoğun hareket, dans dersleri, koşuşturma ve sahne deneyimleri içerisinde yoga onun için dengeleyici, bütünleştirici bir alan oldu…Devamı için tıklayınız.

NAZLI AYDIN
Nazlı, tam bir Pilates tutkunu. Amerikada eğitim için gittiği dönemde tanıştığı Pilatese İstanbul’a döndükten sonra devam etti. 2011 yılından itibaren Pilatesi daha da sevmesini sağlayan farklı uygulamaları… Devamı için tıklayınız.
SEDA YILDIZHAN

Seda, İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Kurumsal bir firmada satın alma sorumlusu olarak çalışmaya devam ederken, Pilates eğitmenliğini de hayatına aldı. 2015 yılında pilatesle… Devamı için tıklayınız.

SELİN GİZEM BOZKURT
selinSelin, yogayla 2008 yılında tanıştı. Girdiği ilk dersten sonra yoganın hayatında bir şekilde hep kalacağını biliyordu ve ne araya giren aralar ne de geçirdiği sakatlıklar yogayla olan ilişkisini olumsuz etkilemedi. Hatta her seferinde matına…Devamı için tıklayınız.
SERMİN ERDEM
Sermin, yogayla 2012 yılında tanıştı.Bir süre evde videolar ve kitaplardan yararlanarak yaptığı yoga pratiklerinden sonra yogaya olan ilgi ve merakı gittikçe artmaya başladı.Yoga pratiği ve felsefesinde daha fazla… Devamı için tıklayınız.

SEVGİ BARAZ
Sevgi, 2007 yılında Yoga ve Pilates ile tanıştı. Bedenindeki rahatlama, zihinde ve duygularında yarattığı dinginlik bu iki egzersiz disiplinine olan merakını arttırdı. Bu konulara yönelmek istedi. Ancak hayatın akışını takip etmeye… Devamı için tıklayınız.
ŞELALE ÖZDEMİR
İstanbul Kültür Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden ve İktisat Bölümü Çift Anadal Programı’ndan mezun olduktan sonra, 2013 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Yüksek Lisans Programına başladı.Bu süreçte… Devamı için tıklayınız.
TUĞÇE SÜRMEN
2013 yılında tanıştığı pilatesin kendisine sadece esneklik ve uzun kaslar kazandırmakla kalmayıp vücudundaki stresi uzaklaştırıp, ruhunu tazelediğini daha girdiği ilk dersinde keşfetmişti. Bireysel olarak yaşadığı bu keşfi başka… Devamı için tıklayınız.
YAPRAK EVRENSEL
Yaprak, yoga ile üniversite yıllarında tanıştı. Londra´da master egitimini tamamladıktan sonra İstanbul´da çalışmaya başladığı dönemde artan skolyoz ağrıları sebebiyle yogayı daha etkin olarak hayatına sokmaya karar verdi.Devamı için tıklayınız.

GÜNEŞ KALKAN
Güneş, Kundalini Yoga yolculuğuna eğitmen olarak devam ederken, bir yandan da kurumsal hayatta kişisel gelişim ve kurumsal egitimler veriyor. Bu sayede insanların hayatlarına dokunmak, değişimlerini gözlemlemek… Devamı için tıklayınız.