EĞİTMENLERİMİZ

Alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadromuz ile tanışmanız için sabırsızlanıyoruz!
Birbirinden farklı tarzda, farklı farklı deneyimler sunan değerli eğitmenlerimizi yakından tanımanız için sizleri Nişantaşı stüdyomuza da bekliyoruz.

ALTAN DEMİRKOL
Altan, Yin yoganın insanın sınırlarını nasıl bulacağını, bedenini nasıl dinleyeceğini ve yorucu zihni nasıl sakinleştirebileceğini keşfettikten sonra yin yogada uzmanlaşmak istediğini fark etti. Yoga pratiklerini arttırdı ve 200 saat Yin Yoga… Devamı için tıklayınız.
AYSEL AKARSU
Aysel, Marmara Üniversitesi İşletme mezunu. 2016 yılında Burcu Vurkaç’ın rehberliğinde BodyFit Pilates Eğitmenlik Programını tamamladı. Mezuniyetiyle birlikte kariyerini tamamen Pilates alanına yönlendirerek aktif şekilde dersler… Devamı için tıklayınız.
BURCU GÜZEL
BBurcu, Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Pilates ile 2014 yılında tanıştı ve çok kısa süre içerisinde yaşadığı değişimin farkına vardığı zaman, bundan sonra bu egzersizin hayatında çok önemli bir yeri… Devamı için tıklayınız.
BURCU VURKAÇ
Burcu, Pilates eğitmenleri yetiştiren bir Pilates Eğitmeni. Aynı zamanda Yoga Eğitmeni, Yazar ve bir Girişimci. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu Burcu, kariyerini uzun yıllar kurumsal firmalarda Pazarlama alanında… Devamı için tıklayınız.

ÇİĞDEM ÇOBAN
Çiğdem, ODTÜ Mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisansını İTÜ Kentsel Tasarım bölümünde tamamladı. Kariyerine mimarlık ofisinde başlayıp, mimarlık platformunda editörlük yaparak devam etti. Şu anda… Devamı için tıklayınız.
DİLEK AYDIN
Dilek, Boğaziçi Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamladığı sene üniversitedeki dersler sayesinde yogayla tanıştı.Zaman içerisinde farklı bir çok stüdyoda yoga derslerine devam ederek pratiğini geliştirdi… Devamı için tıklayınız.
EBRU ÇİFTLİK
Ebru, Beden algısının Ben’lik algısı ile bütünleştiğinin bilincinde olarak yola çıktığı “Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı” kariyerinde, obezite ile mücadele etmek için gerekli bedensel değişimlerin zihinsel-ruhsal- eylemsel… Devamı için tıklayınız.
HANDE YENİDÜNYA
Hande, evreni seven ve birliğe aşık bir maceraperest. Bilgi Üniversitesi’nde Sosyoloji lisansını, Amsterdam Vrije Üniversitesi’nde Kültür, Organizasyon ve Yöneticilik yüksek lisansını tamamladı. Avrupa ve Asya’da birçok…Devamı için tıklayınız.

GAMZE GÖREN
İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat mezunu olan Gamze, aynı fakültede master tezini tamamladı. Okul yıllarında Galatasaray voleybol altyapısında başlayan spor geçmişi, 2011 yılında pilatesle tanışana kadar devam etti…Devamı için tıklayınız.
GÜNEŞ KALKAN
Güneş, Kundalini Yoga yolculuğuna eğitmen olarak devam ederken, bir yandan da kurumsal hayatta kişisel gelişim ve kurumsal egitimler veriyor. Bu sayede insanların hayatlarına dokunmak, değişimlerini gözlemlemek… Devamı için tıklayınız.
İMREN UZUN
2009 senesinde bir arkadaşının stüdyo üyeliği hediyesi sayesinde Yoga ile tanıştı. 2015’e kadar belirli aralıklarla Yoga ve Pilates yaptı.Bu süreçte Yin Yoga stilinden çok etkilendi ve 2015’te Devrim Akkaya ile 200 saat…Devamı için tıklayınız.
İREM APAYDIN
İrem, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2010 yılında mezun oldu ve reklam sektöründe yaratıcı metin yazarı olarak çalışmaya başladı. Yoga ile ilk olarak 2013 yılında iş için gittiği Hindistan/Goa’da tanıştı.Devamı için tıklayınız.

İSMET KÖROĞLU
İsmet, yoga ile Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Çağdaş Dans okurken tanıştı. Yoğun hareket, dans dersleri, koşuşturma ve sahne deneyimleri içerisinde yoga onun için dengeleyici, bütünleştirici bir alan oldu…Devamı için tıklayınız.
MEHTAP DEMİR
Mehtap, Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu. Mezun olduktan sonra, İzmir’de Satınalma ve İthalat Uzmanı olarak kurumsal hayata adım attı. Pilatese 2011 yılında, fiziksel olarak kendinden pek de hoşnut olmadığı bir dönemde… Devamı için tıklayınız.
MÜGE TÜREGÜN
Müge, ODTÜ ve Suny at New Paltz University’de işletme eğitimini tamamladıktan sonra kurumsal bir firmada iletişimci olarak çalışmaya başladı. Küçük yaşlardan itibaren, Müge için spor her zaman hayatının bir noktasında yer aldı. Yaşam… Devamı için tıklayınız.
NAZLI AYDIN
Nazlı, tam bir Pilates tutkunu. Amerikada eğitim için gittiği dönemde tanıştığı Pilatese İstanbul’a döndükten sonra devam etti. 2011 yılından itibaren Pilatesi daha da sevmesini sağlayan farklı uygulamaları… Devamı için tıklayınız.
ÖZGÜL ERİŞ ALGÜR

Özgül, Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Uzun süre pazarlama araştırması sektöründe çalıştı. Uluslararası bir firmada üst düzey yöneticilik yapmakta iken 2014 yılında kurumsal hayatı bıraktı. Kurumsal hayat… Devamı için tıklayınız.

PINAR ÖZER
Pınar, 2007 yılından beridir fitness, yüzme, pilates, yoga ve windsurf ile iç içe. Zaman içerisinde bu alanlardan en çok keyif aldığı ve kalbini fetheden alan pilates olmuş. 2014 yılında obezite koordinatörlüğü yaptığı… Devamı için tıklayınız.
SEDA YILDIZHAN
Seda, İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Kurumsal bir firmada satın alma sorumlusu olarak çalışmaya devam ederken, Pilates eğitmenliğini de hayatına aldı. 2015 yılında pilatesle… Devamı için tıklayınız.
SERMİN ERDEM
Sermin, yogayla 2012 yılında tanıştı.Bir süre evde videolar ve kitaplardan yararlanarak yaptığı yoga pratiklerinden sonra yogaya olan ilgi ve merakı gittikçe artmaya başladı.Yoga pratiği ve felsefesinde daha fazla… Devamı için tıklayınız.
SEVGİ BARAZ
Sevgi, 2007 yılında Yoga ve Pilates ile tanıştı. Bedenindeki rahatlama, zihinde ve duygularında yarattığı dinginlik bu iki egzersiz disiplinine olan merakını arttırdı. Bu konulara yönelmek istedi. Ancak hayatın akışını takip etmeye… Devamı için tıklayınız.
SEVGİ ÇAĞLAR
Sevgi çocukluk hayali olan fen lisesinde okuduktan sonra, istemeden girdiği Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümünü güle oynaya bitirdi. Meraklı ve araştırmacı kişiliği sebebiyle soru sormayı, cevaplar bulmayı, öğrendiklerini…Devamı için tıklayınız.