Zuhal Özyurt ile 2 Ocak Özel Yeni Ay Atölyesi
Kundalini Yoga ve Meditasyonu

Ayın 2 evresi Yeniay ve Dolunay’lar gezegenlerinin doğum haritalarımızdamızda uğradığı Ev’lerdeki etkilerine göre hayatımıza yeni başlangıçları, eski sonlanma ve tamlanmayı getirir. Her kes için farklı bir açılımda genişleme hali bize eski ile olan bağlarımızın yeni bir enerji frekansına uyumlanması ile aile, sosyal çevre, ilişkiler, sağlık gibi hayatımızın temel yapılarını teşkil eden değişime ve yeni seçimlerimlerimizle yaratıma destek verir. Genişleme ve gelişim süreçlerimizin tekamülsel dönüm enerjilerini sunar.

2 Ocak Yeni Yıl’ın ilk Yeni Ay’ı Oğlak Burcu ve Uranüs Gezegeninin etkileri ile Köklü Değişimleri getiren yeni Başlangıçları Sunuyor.

Uranüs büyük değişimlerin gezegenidir ve Ruhsal yapımızı etkileyen, derinlik ve üst bilinçten hareket etmemizi sağlayan, Ruh’a hizmet eden gezegenlerden biridir. Ani değişimlerin ve başlangıçların gezegeni olan Uranüs bağımsızlık ve önemli yaşamsal deneyim fırsatlarını sunar. Tutku ve güven arayışı gibi sınırlı formlarımızın özgürleşmesine, Ruhun mutlu ve sınırsızlığını en yüksek bilincimizle hareketi ile uyum içinde yaratımlarımıza yön verir.

2 Ocak Yeni Ay Dersi’nde

Kundalin Yoga ve Meditasyon Tekniği ile Oğlak Burcu ve Uranüs Gezegeninin enerjilerinden faydalanarak, en yüksek bilinçle Yeni Yıl’la birlikte yaratımlarımıza köklü başlangıçlar yapmak için

• Ruh Bedeni Kriyası
• My Sun Wheel Yaratım Çemberi
• Göksel Bağlantı Meditasyonu yapılacaktır

Yer: Mind Body Türkiye
Saat: 19.30 – 21.30 arası
Ücret: 50 tl

Adres: Valikonağı Caddesi No:79 Çimen Apt. Kat 7 Nişantaşı ( Cafe Nero Karşısı )
Tel: 0212 232 77 01
E-posta: info@bodyfitturkiye.com

Comments are closed.